Vaše najčastejšie otázky k svadbám

  • Napísal(a) 
  • Zverejnené v Blog
  • Prečítané 20080 krát

PREČO JE DOBRÉ SA S VAŠÍM SVADOBNÝM FOTOGRAFOM STRETNÚŤ OSOBNE?
Osobný kontakt je veľmi dôležitý, ak vám naozaj záleží na tom, aby bola vaša svadba zachytená a zdokumentovaná čo najlepšie. Vždy si rada nájdem čas, aby som sa zoznámila s budúcou nevestou a ženíchom a v uvoľnenej atmosfére si prešla základné „body“ ich svadby. Ukážem vám kompletné portfolio z mojich posledných svadieb, poviete mi vaše predstavy, čo sa vám na svadobných fotografiách páči a naopak – vyslovene nepáči... Ja vám zas objasním môj štýl fotografovania, dám vám nejaké tipy a rady, aby ste si svadobný deň čo najviac užili a aby zachytené spomienky naň boli čo najlepšie. Dohodneme si lokalitu fotografovania v prírode, časový harmonogram svadby a pod. Ak ste zďaleka, môžeme využiť telefonický kontakt, ale vždy uprednostňujem osobné stretnutie...

KOĽKO ČASU SI TREBA VYHRADIŤ NA ŠTYLIZOVANÉ/PORTRÉTNE FOTOGRAFOVANIE?
Ideálne sú dve hodinky. V zime a v jesenných mesiacoch treba počítať s nedostatkom prirodzeného svetla, preto je dobré fotografovanie naplánovať na dopoludňajšie hodiny pred sobášom, prípadne v iný deň (piatok pred, alebo v nedeľu po svadbe) KEDY BUDÚ HOTOVÉ NAŠE SVADOBNÉ FOTOGRAFIE? Fotografie z vašej svadby budú hotové do 18 pracovných dní. Tiež preferujem osobné odovzdanie, aby som sa uistila, že ste s výsledkom mojej práce spokojní. KOĽKO FOTOGRAFIÍ DOSTANEME? Každá svadba je iná a preto sa nedá presne určiť počet fotografií, ktoré dostanete na disku DVD. Spravidla je to ale od 400 – 600 záberov.

V AKEJ FORME DOSTANEME NAŠE SVADOBNÉ FOTOGRAFIE?
Svadobné fotografie odovzdávam okrem digitálnej podoby (na DVD disku) aj v papierovej forme. Výber tých najlepších momentov z vašej svadby dostanete vytlačený na kvalitnom fotografickom papieri rozmer 15x20cm (polovica A4), všetky starostlivo zabalené v ručne robenej koženkovej krabičke. Okrem toho dostanete aj video slideshow na ďalšom DVD. Je to súhrn celého svadobného dňa, kde sú fotografie doplnené hudbou.

FOTOGRAFUJETE AJ MIMO REGIÓN ORAVY?
Samozrejme, som mobilná, takže za malý príplatok na cestovné viem prísť kdekoľvek :)

AKÝ ŠTÝL FOTOGRAFIÍ MOŽEME OD VÁS OČAKÁVAŤ?
Osobne mám rada uvoľnené, nestrojené zábery. Snažím sa, aby nevesta so ženíchom nemali stres a aby si fotografovanie čo najviac užívali... Nepreferujem fotografie typu: „poďme sa hrať na niečo,“ mám radšej skôr jednoduchosť, otvorené priestranstvá, nové a „neopozerané“ miesta. Aj na obyčajnej lúke, príp. v záhrade za domom sa dajú nafotiť krásne svadobné portréty. Niekedy snaha dostať sa na lukratívnu, známu a overenú svadobnú lokalitu dostane mladomanželov do stresu a zabúdajú, že dôležité je, aby na fotografiách vynikli oni dvaja a ich láska... Okrem portrétnych fotografií je súčasťou svadby aj reportážny štýl. Celý svadobný deň som tak mladomanželom „v pätách“ aby mali zachytený každý dôležitý moment ich svadby.

Júlia

Webstránka: www.julietfoto.sk E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.